Знайомтесь - Mectron

MECTRON активно і успішно працює у сфері стоматології з 1979 року, розробляючи і виготовляючи високоякісні прилади. Наша компанія завжди вирізнялася на ринку безперервним процесом розвитку і інноваціями, а також відмінним дизайном продукції. Завдяки цим якостям і мережі представників, що охоплює більше вісімдесяти країн, MECTRON заробив великий авторитет на міжнародних ринках.

MECTRON є відповідальним за найважливіші нововведення у сфері стоматології. Ми маємо на увазі перші ультразвукові титанові наконечники, перші світлодіодні фотополімеризаційні лампи для композитних матеріалів, а в 2001 році - перший ультразвуковий хірургічний пристрій для п'єзоелектричної кісткової хірургії.

На сьогоднішній день асортимент компанії MECTRON включає наступні вироби:

  • PIEZOSURGERY®. Оригінальні спеціальні п'єзоелектричні хірургічні пристрої для хірургічних застосувань (PIEZOSURGERY®touch і PIEZOSURGERY® 3).
  • Хірургічне устаткування. Пропонуються спеціальні рішення для клінічних втручань, таких як процедури синус-ліфтинга (Sinus Physiolift® II) або технологія розщеплення гребінця (кісткові розширювачі).
  • П'єзоелектричні скалери. MECTRON виготовляє і поширює як багатоцільові настільні версії зі своїм власним водопостачанням (multipiezo pro touch, multipiezo touch, piezo smart), так і надзвичайно компактний варіант для підключення до водопроводу (micropiezo). Також доступні ультразвукові прилади для стоматологічних установок (compact piezo і compact piezo LED).
  • Бікарбонатні струменеві полірувальні прилади. MECTRON пропонує струменеві полірувальні прилади як для над’ясенного, так і для під’ясенного використання. Цей асортимент включає в себе звичайний настільний пристрій (turbodent) і швидкозмінні полірувальні прилади для підключення до турбіни (easyjet pro і easyjet perio), а також спеціальний пристрій для профілактичного лікування, який об'єднує п'єзоелектричний скалер і струменевий полірувальний апарат (combi).
  • Світлодіодні фотополімеризаційні лампи. MECTRON виготовляє різні типи ламп, безпровідні версії (starlight pro) і дві версії для стоматологічних установок (starlight s і starlight slers). День за днем компанія MECTRON продовжує дотримуватися тієї ж самої філософії технічних інновацій і наукових досліджень, якій вона зобов'язана своєю історією.

Заказать
Ціна за 1 :
грн.
К-сть
Сума
1 500 грн.
Ваше ім'я:*
Телефон:*
×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон: *
E-mail: *
Область:*
Зверніть увагу: після реєстрації на сайті, вам більше не потрібно буде щоразу вводити ваші дані. Зареєструватися
×
Логін
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*
Відділ:*
Область:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×