Не хвилюйтеся з приводу продажу вживаного стоматологічного обладнання

Щоб заслужити відданість пацієнтів, недостатньо тільки надавати якісні стоматологічні послуги. Крім цього важливо, щоб ці послуги здійснювалися на найсучаснішому обладнанні, яке при одному тільки погляді викликає у пацієнта довіру і бажання погодитися на запропоновані вами лікування або процедуру.


Тому стоматологічній клініці важливо вчасно замінювати стоматологічні установки, мікроскопи, монітори, апарати для лікування пародонтиту, гінгівіту, інтраоральні камери, рентгенапарати, стоматологічні меблі, компресори, щоб відповідати всім сучасним високотехнологічним вимогам.
Якщо у вашій клініці проводять лікування захворювань пародонту, як лікар-пародонтолог, так і пацієнт оцінять всі унікальні характеристики ультразвукового апарату для атравматичного лікування Vector Paro Pro компанії DURR DENTAL.


Купуючи компресор для стоматологічного кабінету, зазвичай враховують продуктивність, потужність, надійність і звукоізоляцію. Модель Tornado є однією з найбезшумніших на сучасному стоматологічному ринку. Крім того, в ній стоїть компресорний агрегат і мембранний осушувач Durr Dental, а збирається в Україні компанією Galit.


Вибираючи установку, звертайте увагу на якість, безпеку, ергономіку і сервіс. Звичайно ж, найкраще забезпечить сервіс українська компанія-виробник, адже при необхідності заміна деталей і ремонт будуть проведені в мінімальні терміни. А якщо цей виробник має сертифікати якості Європейського Союзу, його установки експортуються в 12 країн, то, звичайно, ви точно оберете стоматустановку Gallant від Galit. Вона має модульну схему виконання, дозволяючи постійно доукомплектовувати стандартну модель за допомогою більше 60-ти опцій.
Оновивши стоматологічні установки або інше стомат обладнання в своїй клініці, ви швидко продасте вживане, розмістивши оголошення на Navistom.com.
 
На сайт щодня заходять тисячі користувачів, тому ваше оголошення з вживаним стоматологічним обладнанням буде бачити цільова аудиторія. В оголошенні вкажіть модель вживаного стоматологічного приладу або установки, назву виробника, скільки років використовувався продукт, в якому вигляді зараз знаходиться, які функції дозволяє виконувати. Зробіть якомога більше детальних фотографій. Вартість відображається на сайті в гривні, але вказати ви можете її в євро або доларах, так як вона буде автоматично перераховуватися відповідно до обраного курсу: Нацбанку, Міжбанку, ринкового або встановленого вами.


Щоб ваше оголошення знаходилось у верхній частині списку товарів рубрики, придбайте для нього статус VIP або TOP. Оголошення зі статусом VIP відображаються також і в оголошеннях конкурентних товарів. Додатково можете замовити для вашого товару публікацію на сторінці Навігатора Стоматології в Facebook, де його побачать багато інших стоматологів, власники і менеджери клінік.
Якщо у вас раніше були сумніви з приводу того, чи зможете ви продати вживане устаткування після придбання нового, то завдяки Navistom у вас завжди є така можливість.

Заказать
Ціна за 1 :
грн.
К-сть
Сума
1 500 грн.
Ваше ім'я:*
Телефон:*
×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон: *
E-mail: *
Область:*
×
Логін
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*
Відділ:*
Область:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×