Якісні та доступні засоби дезінфекції від компанії Galit

                                                                           
У часи пандемії коронавірусу зі всіх каналів комунікації ми постійно чуємо про те, що потрібно зберігати спокій та мити руки. Нам постійно наголошують на важливості постійної дезінфекції наших рук та поверхонь і предметів, з якими ми постійно стикаємося. Але, на жаль, до деяких аспектів нашої безпеки ми виявилися абсолютно не готовими – і це може підтвердити будь-хто, хто намагався придбати елементарні засоби захисту: медичні маски та антисептики. 


Відтак у такий нестабільний момент на допомогу приходять ті компанії, які чітко усвідомлюють свою відповідальність перед суспільством, коли є можливість хоч чимось виправити ситуацію, що склалася. Саме тому приватне підприємство Galit, що займається виготовленням та постачанням товарів для стоматологічних компаній,  пропонує і дезінфікуючі засоби не тільки для спеціалізованих медичних закладів, але й для населення та підприємств харчової індустрії. Тому що, як каже керівництво компанії, якщо у нас є можливість допомогти іншим, то маємо її використати. Galit вже 20 років являється представником в Україні німецького виробника деззасобів OROCHEMIE. 

Система гігієни ORO, яку пропонує Galit – це засоби дезінфекції, що використовуються  для дезінфекції:

  • поверхонь;
  • рук;
  • інструментів;
  • спеціального обладнання.

Ця система включає продукти, що гарантують безпеку і захист від інфекцій як у роботі, так і в щоденному житті. Для кожного призначення – чи то рук, поверхонь, інструментів – існує відповідний препарат. Усі засоби із системи гігієни ORO токсично безпечні й екологічно нешкідливі. При їхньому виготовлені використовуються щадні активні речовини, відтак вони добре сумісні з матеріалами. Саме тому продукти цієї лінії можна використовувати і на підприємствах харчової промисловості, адже це ті місця, де безпека і дезінфекція мають бути на першому місці, оскільки йде мова про здоров’я безлічі людей.


Застосовувати систему гігієни ORO на виробництві продуктів харчування засоби варто і для охорони здоров’я працівників, а тим паче для обробки поверхонь  задля того, щоб забезпечити максимально безпечний та якісний товар для населення. Цими засобами можна обробляти всі інструменти та поверхні, які застосовуються при виготовленні продуктів харчування, й бути абсолютно впевненими у гарантовано якісній дезінфекції: навіть невелика кількість препарату забезпечить повне позбавлення від бактерій та інших шкідливих мікроорганізмів. 


Уся система має перевірену активність – у тому числі проти небезпечних збудників хвороб, таких, як бактерії туберкульозу, MRSA, норовірусу, вірусу гепатиту і ВІЛу, що підтверджено професійною експертизою. Останні дослідження підтвердили активність всіх препаратів проти вірусу COVID19.
Тому, якщо Ви прагнете відчути ще більшу безпеку від різного роду бактерій і максимально захистити своїх рідних, близьких, працівників та людей, для яких Ви працюєте, звертайтеся у компанію Galit за системою засобів дезінфекції ORO. Будьте певні, тут Ви знайдете саме той засіб, який Вам необхідний, незалежно від мети застосування: починаючи від дезінфекції предметів вдома й закінчуючи стерилізацією робочих інструментів.

Давайте переживемо цей нелегкий період максимально спокійними та впевненими у власному захисті й захисті близьких нам людей.

Ціни на засоби дуже розумні :

  • вартість дезінфекції  для рук С20 для однієї процедури -0,80 грн
  • вартість 1 літра  готового розчину для дезінфекції поверхні В15( час дії 30 хв) -2,5 грн
  • вартість однієї салфетки для швидкої дезінфекції В60(час дії 30 секунд)-1,70 грн
Заказать
Ціна за 1 :
грн.
К-сть
Сума
1 500 грн.
Ваше ім'я:*
Телефон:*
×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон: *
E-mail: *
Область:*
Зверніть увагу: після реєстрації на сайті, вам більше не потрібно буде щоразу вводити ваші дані. Зареєструватися
×
Логін
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*
Відділ:*
Область:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×