Tecnodent - що робить нашу продукцію унікальною

Захоплюючі ідеї

Мріючи і звільняючи уяву; лінії, викреслені з повною креативністю; форми і матеріали, які стимулюють інтуїцію; кольори, які розпалюють емоції.

Дизайн

Науково-дослідний відділ компанії Tecnodent ретельно знаходить день за днем нові матеріали і технології, що виходять за рамки ринкових тенденцій. Tecnodent використовує прогресивні CAD системи для конструювання своєї продукції і розробляє 3D моделі. Спеціальний підрозділ інженерно-технічного відділу призначений для виготовлення прототипів. Наш широкий асортимент кольорів штучної шкіри є результатом довгого і ретельного аналізу потреб замовників. В результаті наша продукція задумана таким чином, щоб задовольнити найвибагливіших клієнтів.

Ергономіка

Зручний і функціональний дизайн і зручні для користування конструкції нашої продукції вивчалися із застосуванням психології, інженерного мистецтва, біомеханіки, механобіології, промислового дизайну і антропометрії. По суті крісла і стільчики компанії Tecnodent відповідають людському тілу і його когнітивним здібностям.

Гігієна і Надійність

Постійні дослідження і ноу-хау компанії Tecnodent у поліуретановій області призвели до розробки унікальних безшовних формованих оббивок для бездоганної гігієни. Щоб гарантувати повну надійність, усі наші крісла і стільчики мають цілісну структуру, високі експлуатаційні якості і компоненти, які повністю виготовлені в Італії.

Технологія

Три різні види поліуретану (ПУ) можна отримати шляхом формування: конструкційний, або жорсткий ПУ (може бути спільно сформований з металевими вставками); цілісний ПУ (напівжорсткий, з або без металевих вставок); гнучкий ПУ (подібний піногумі, яка використовується для оббивки). Обшивки і деякі несучі елементи крісел і стільчиків виготовлені з конструкційного і цілісного поліуретану.

Оббивка, виготовлена з гнучкого ПУ і покрита штучною шкірою, повністю безшовна і без гострих кутів для максимальної гігієни і легкого очищення. Нагнітальні машини, які використовуються для формування ПУ, постійно контролюються, щоб гарантувати, що параметри процесу і характеристики
виробу строго дотримуються кожного разу.

Виробництво

Система якості компанії Tecnodent покладена в основу виробничого ланцюжка, щоб гарантувати вищу якість і повну відповідність із суворими виробничими вимогами компанії. У цьому ланцюжку постачальники і виробничий персонал працюють разом, щоб досягти однієї і тієї ж мети: задоволення клієнта.

Якість

Кожен окремий виріб проходить сувору перевірку якості під час виробництва і зборки, під час приймально-здавальних випробувань і під час упаковки (візуальний огляд). Випробування на відповідності включають механічні випробування, випробування електроніки, випробування на електричну сумісність і естетично-візуальні огляди, особливо забарвлених поверхонь і оббивки. Повага до довкілля.

Tecnodent використовує поліуретан без HCFC (hydrochlorofluorocarbon), це означає, що не використовуються ніякі фторвуглеводені, шкідливі для атмосфери.

Tecnodent - що робить нашу продукцію унікальною

Заказать
Ціна за 1 :
грн.
К-сть
Сума
1 500 грн.
Ваше ім'я:*
Телефон:*
×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон: *
E-mail: *
Область:*
Зверніть увагу: після реєстрації на сайті, вам більше не потрібно буде щоразу вводити ваші дані. Зареєструватися
×
Логін
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*
Відділ:*
Область:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×