Система гігієни фірми DÜRR - чотири напрямки, чотири кольори

Ефективний захист від інфекцій в стоматологічних клініках і лабораторіях починається із консеквентної гігієни. Віруси, бактерії і грибки постійно загрожують вашому здоров'ю. Постійне природне утворення нових мікроорганізмів вимагає безперервної боротьби з ними. У цьому ви з легкістю можете покластися на систему гігієни DÜRR. Ми постійно займаємось дослідженнями і практично працюємо над тим, щоб ввести нові досягнення в прогрес продукції.

Система гігієни DÜRR пропонує відповідний напрямок для кожної сфери застосування.

Очисні засоби, а також засоби для догляду повинні бути повинні бути економними, практичними і окрім цього приємними і щадними. Система гігієни DÜRR відрізняється приємним запахом своїх препаратів. Крім цього їхні вироби не містять альдегіду. Вони логічно продумані, відповідно до плану гігієнічних робіт. Ви знайдете відповідний засіб для кожної сфери застосування.

Чітко сформульована система гігієни DÜRR проведе Вас по сферах її використання в стоматологічних клініках і зуботехнічних лабораторіях.
Кольорові дозувальні кришки посудин зроблять вибір необхідного дезинфікуючого препарату більш легким для Вас.

Блакитний – для інструментів

Кожен інструмент, що використовується має бути ретельно очищений і продезінфікований. З препаратами Dürr ID у вас не буде жодних проблем: незалежно від того, чи використовується при цьому дезінфекційний контейнер, фрезатор чи ультразвуковий апарат. Дезінфекцію засобами Dürr також можна проводити в комбінації з стерилізаторами. Дизрозчини перевірені на сумісність з матеріалами.

Зелений – для поверхонь

Рухи пацієнтів і безперервний контакт з інфікованими предметами вимагає щоденної дезінфекції і очистки поверхонь та інвентаря. Починаючи із підлоги, шаф, дверей і закінчуючи стоматологічними установками, операційними світильниками і наконечниками. Препаратів Dürr FD досить для оброблення поверхонь зрошенням і протиранням. Незначний час впливу, ретельне чищення на великих і малих поверхнях.

Рожевий – для шкіри рук

Дезинфекція рук для інфекційної профілактики дуже важливий аспект.
При цьому в центрі уваги гігієни рук є захист шкіри від шкідливих впливів, збудників алергії. Ви зможете одразу оцінити позитивні якості препаратів Dürr HD: тут ви знайдете ідеальний препарат для дезінфекції, чищення, захисту і догляду.

Жовтий – для спеціального призначення

Догляд за усіма відсмоктуючими системами і амальгамосепараторами в клініках, дезінфекція і очищення відтисків і зуботехнічних виробів в клініках і лабораторіях – ці два напрямки мають особливо високі вимог до дезинфікуючих і чистильних засобів. Маркова програма Orotol Yelolow пропонує Вам набір препаратів і виробів для дезінфекції, чищення і догляду за відсмоктуючими системами. Вона базується на нашому багаторічному досвіді. При дезінфекції відтисків за допомогою Dürr Hygojet і MD 520 ви зможете встановити надійний і ефективний гігієнічний шлюз для вихідних і вхідних відтисків.

Дезинфікуючі засоби системи DÜRR занесені в реєстр DGHM  для того, щоб Ви були впевнені в ефективності препарату!

Заказать
Ціна за 1 :
грн.
К-сть
Сума
1 500 грн.
Ваше ім'я:*
Телефон:*
×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон: *
E-mail: *
Область:*
Зверніть увагу: після реєстрації на сайті, вам більше не потрібно буде щоразу вводити ваші дані. Зареєструватися
×
Логін
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*
Відділ:*
Область:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×