Стоматологічні меблі Astra

Протягом усієї своєї історії, яка почалася ще в 1989 році, ASTRA спеціалізується на виробництві металевих меблів.

Сфера охорони здоров'я являється, мабуть, однією з найскладніших областей, де безліч різних чинників, починаючи від ергономіки, норм і правил, функціональності повинні зібратися разом, щоб створити виріб абсолютної якості, ефективності і дизайну.

Технологія, досвід і надійність

Наша продукція характеризується скрупульозністю розробки на етапі планування і вибором високоякісних сировинних матеріалів з інноваційними технічними характеристиками. Виробничі процеси побудовані таким чином, що вони не мають шкідливого впливу на людей і довкілля, а відносяться з особливою турботою до якості життя і сприяють скороченню забруднення фізичної і хімічної природи, а також скороченню випромінювання звуку.

Бренд ASTRA є синонімом надійності компанії, істотною характерною особливістю для того, хто хоче бути конкурентоздатним на ринку.

У одній цій назві знаходяться усі наші знання і досвід. Це стратегія, яка веде до поширення нашого бренду, що асоціюється з уявленням про якість. Одночасно це пункт прибуття і відправлення для команди, чиєю метою є не лише дохід компанії, а також об'єднання продукції і різних послуг для задоволення вимог клієнтів таким чином, що це стає кращою рекламою.

Спеціальний акцент на технічну інновацію зроблений для того, щоб підкреслити особливе значення виробничого потенціалу і технічних знань на всіх стадіях виробничого процесу; виробництво металевих меблів це циклічний процес безперервного удосконалення за допомогою автоматизованих операційних систем, які оптимізують робочий час в спробі досягти як можна вищої конкурентоспроможності.

Ці роботи виконуються повністю автоматизованими системами і механізмами; контроль якості протягом усіх стадій виробництва, і особливо перед відправкою готових замовлень, є гарантією високого стандарту якості.

Наше бажання розширити нашу зону поширення подвоюється мережею дистриб'юторів, які піклуються про виконання вимог клієнтів і охоплюють національний і міжнародний ринки. Наша продукція може бути виготовлена по вимогам замовника відповідно до широкого діапазону проектів завдяки нашому технічному відділу, який здатний виконати усі вимоги навіть в різних інших культурних контекстах, розробляючи безпосередньо численні рішення для пропозиції, використовуючи різні лінії стандартних меблів або модифікуючи її конструктивні особливості, щоб досягти самого високого рівня задоволення клієнта.

Таким чином, ASTRA може запропонувати себе як надійного консультанта проекту завдяки досвіду, накопиченому протягом 20 років проектування. На основі проекту, запитаного клієнтом, також є можливість виготовлення одиничних виробів відповідно до вимог замовника.

Фактично, наша діяльність не обмежена тільки постачанням продукції специфічного типу; ми підтримуємо наших клієнтів в спробі розробити проект, починаючи від перших ескізів, до остаточного вибору, завжди зважаючи на необхідність урівноваження високої якості і хороших цін. Ця відмітна особливість заснована на об'єднанні професійних знань, вдосконалених протягом багатьох років проектування і виготовлення.

Заказать
Ціна за 1 :
грн.
К-сть
Сума
1 500 грн.
Ваше ім'я:*
Телефон:*
×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон: *
E-mail: *
Область:*
×
Логін
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*
Відділ:*
Область:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×