ШВИДКО, ПОТУЖНО, БЕЗПЕЧНО, НАДІЙНО! або як завоювати беззаперечну довіру пацієнта

НОВА ПОТУЖНА ТУРБІНА КОМПАНІЇ BIEN–AIR ЗБЕРІГАЄ ЧАС

Намагаючись позбутися проблеми недостатку часу, з якою сучасні спеціалісти зустрічаються у своїй роботі, Bien–Air Dental S.A. повідомляє про запуск найпотужнішої стоматологічної турбіни. Турбіна Tornado дозволяє швидше виконувати стоматологічні операції, що позитивно відзначається на ефективності і прибутковості стоматологічних клінік усього світу.

Завдяки ряду фірмових технологій турбіна Tornado забезпечує високоякісну віхідну потужність 30 Ват – найкращу на сьогоднішній день у стоматологічній галузі.

«Турбіна Tornado стає новим еталоном у своїй категорії, – говорить Марко Галліна (Marco Gallina), віце–президент з питань маркетингу і керування продукцією компанії Bien–Air Dental. – Вона дозволяє позбутися головної проблеми стоматолога – недостатку часу, гарантуючи користувачу високий рівень якості та надійності, саме те, чого чекають від нашої компанії».

Працюючи з рівнем звуку усього 55 децибел, турбіна Tornado вправно поєднує зручність для спеціаліста і комфорт для пацієнта, тому вибір компанією Bien–Air турбіни Tornado для першої презентації таких переваг, як нова система розпилення і освітлення, а також покращена система кнопкового зажиму бору, не просто збіг.

«Такі інноваційні рішення були знайдені, щоб доповнити декотрі наші технології, що виявилися найефективнішими за ці роки, – уточнює Марко Галліна. – Щоб гарантувати виключну довговічність, турбіна Tornado оснащена спеціально виготовленими керамічними шарикопідшипниками, що готові до роботи на найвищих обертах і при найвищих навантаженнях». Завдяки вихідній потужності 30 Вт цей інструмент із пневмоприводом беззаперечно є найпродуктивнішим на сьогоднішній день. Окрім фірмових технологій, таких як нова система розпилення і кнопковий зажим, виключаючий вібрацію, турбіна Tornado перевершує конкурентів рівнем звуку усього 55 дБ.

OPTIMA: НОВИЙ ПРИСТРІЙ КЕРУВАННЯ МІКРОМОТОРОМ МАРКИ BIEN–AIR

Optima – інноваційна система від Bien–Air Dental S.A, призначена для підвищення ефективності найпоширеніших стоматологічних операцій.

Кожний аспект прибору Optima продуманий з точки зору максимального спрощення, починаючи зі зручного дизайну і закінчуючи безпроблемними установкою та роботою. Завдяки системі Optima, що складається з настільного прибору керування і популярного безщіткового мікромотору MCX марки Bien–Air, професійні стоматологи за доступною ціною можуть модернізувати своє обладнання, підключаючи до нього найсучасніші прилади з електроприводами. Висока потужність і постійний обертовий момент мікромотору MCX дозволяють при- скорити і спростити роботу.

«При використанні інструментів Micro–Series комплект, що складається з мікромотору і інструменту коротший за звичайну турбіну. Він забезпечує оптимальний баланс, тому рука лікаря втомлюється менше, – стверджує керівник виробничого напрямку Стефано Бесіо (Stefano Besio) і детально зупиняється на практичності. – Мікромотор MCX не потребує обслуговування, оскільки його шарикопідшипники мають довговічну змазку».

КОМПАНІЯ BIEN–AIR РОЗРОБИЛА НАЙБЕЗПЕЧНІШИЙ КУТОВИЙ НАКОНЕЧНИК У СВІТІ – EVO.15

У відповідь на зростаючу занепокоєність різноманітних організацій щодо опіків пацієнтів, викликаних електричними стоматологічними наконечниками, швейцарська компанія медичних технологій Bien–Air Dental S.A. випустила EVO.15, найбезпечніший кутовий наконечник із тих, що представлені сьогодні на ринку.

При роботі з електричними наконечниками навіть короткий дотик кнопкового зажиму інструменту до слизовоі оболонки щоки пацієнта з силою 12 Н викликає перегрівання інструменту і може призвести до опіків.

«Перегрівання може означати, що інструмент пошкоджений або засмічений. При цьому лабораторні дослідження показали, що небезпека перегрівання існує також при роботі з новими наконечниками, та тими, що експлуатуються правильно», – говорить Клементин Фавр (Clémentine Favre), що працює над впровадженням наконечника EVO.15, керівник відділу тестування та науково–дослідницької роботи. Також вона відзначає, що в найсерйозніших випадках були зафіксовані опіки третього ступеня, вони потребували виконання реконструктивно–пластичних операцій. Такі ситуації часто закінчуються для практикуючих лікарів тривалими судовими розглядами.

Оснащений запатентованою технологією охолодження COOLTOUCH+™ EVO.15 є єдиним кутовим наконечником, температура котрого гарантовано ніколи не перевищить температуру людського тіла. Знадобилося кілька років наукових досліджень, щоб захистити пацієнта і лікаря при проведенні найпоширеніших процедур.

Окрім того, у наконечника EVO.15 більш легка ударостійка головка значно менших розмірів, нова інноваційна система розпилення і освітлення, а також покращена система кнопкового зажиму бору.

Безпечний кутовий EVO.15 стане гарантом спокою для сучасних лікарів–стоматологів у будь–якій ситуації.

Безшумно працююча найпотужніша турбіна Tornado, новий пристрій керування мікромотором Optima марки Bien–Air і найбезпечніший кутовий наконечник у світі EVO.15 – це гарантія успіху, забезпечення безпеки пацієнта і підвищення прибутковості та ефективності Вашої клініки.

 

Оригінал статті «ШВИДКО, ПОТУЖНО, БЕЗПЕЧНО, НАДІЙНО! або як завоювати беззаперечну довіру пацієнта» скачати

Заказать
Ціна за 1 :
грн.
К-сть
Сума
1 500 грн.
Ваше ім'я:*
Телефон:*
×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон: *
E-mail: *
Область:*
Зверніть увагу: після реєстрації на сайті, вам більше не потрібно буде щоразу вводити ваші дані. Зареєструватися
×
Логін
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*
Відділ:*
Область:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×