Orochemie - досконала система захисту

Система гігієни ORO® пропонує Вам дезинфікуючі засоби та препарати гігієни з їх прекрасним поєднанням один з одним для інструментів, поверхонь, рук і спеціального призначення. Використання нашої продукції гарантує безпеку і захист від інфекції у Вашій повсякденній роботі.

Перевірена активність проти небезпечних збудників

Наші продукти мають перевірену активність – у тому числі проти небезпечних збудників хвороб, таких як бактерії туберкульозу, бактерії MRSA, норовірусу, вірусу гепатиту і ВІЛ. Це підтверджено експертизою, і продукція занесена в реєстр Союзу прикладної гігієни (VAH)/Німецького товариства гігієни і мікробіології (DGHM) та Інституту Роберта Коха (RKI).

Мало засобів, на скільки можливо, багато, скільки необхідно

До системи гігієни ORO® входить цілий асортимент препаратів для різних ділянок використання. Для кожного призначення відповідний продукт, просто – логічно – наочно! Таким чином, Ви докладаєте менше зусиль для підтримки гігієнічної чистоти.

Зручні та безпечні для користувача

Наші препарати проходять велику кількістьвипробовувань. Вони токсикологічно безпечні і екологічно нешкідливі. Вони відрізняються своїми щадними активними речовинами і тим самим є особливо сумісні з матеріалами. Крім економічних концентратів для розведення, також є готові препарати
для швидкої дезинфекції. Ці препарати прості у використанні і володіють одночасно як чистячою так і дезинфікуючою дією.

Система чотирьох кольорів

Завдяки чотирьом кольорам Ви розрізняєте ділянку використання з першого погляду. Таким чином можна уникнути помилок. Також початкова буква препарату показує Вам ділянку його використання. Логічно, просто, наочно – для виконання щоденного плану гігієнічних робіт.

Заказать
Ціна за 1 :
грн.
К-сть
Сума
1 500 грн.
Ваше ім'я:*
Телефон:*
×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон: *
E-mail: *
Область:*
×
Логін
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*
Відділ:*
Область:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×