Labomed - найкраще або нічого

При чіткому розумінні необхідності відповідати зростаючим потребам сучасної мікроскопії була створена компанія LABOMED, що має унікальні можливості конструювання та виготовлення високоточних мікроскопів і оптичних інструментів. Починаючи з розробки концепції проектування і закінчуючи готовою продукцією, LABOMED освоїв принципи оптичного і механічного вдосконалення.

LABOMED випускає модульну лінійку мікроскопів, від елементарних моделей до систем, які продовжуються розроблятися для лабораторій і хірургічних костюмів. Наше прагнення пропонувати більше за меншу ціну привело до створення торговельної марки, яку добре знають у всьому світі вже протягом більш ніж 60 років.

мікроскопи лабомед

LABOMED отримав реєстрацію ISO 9001:2000 і ISO13485:2003 для підтвердження переваги як у виробництві, так і в практичному застосуванні продукції.

Усі мікроскопи LABOMED мають сертифікацію UL (Underwriters Laboratories Inc. - компанія по стандартизації і сертифікації в області техніки безпеки, США) і CE (European Certificate - Європейський сертифікат відповідності), а виробниче устаткування схвалене FDA (Food and Drug Administration, USA
- Управління по контролю якості харчових продуктів і лікарських засобів США).

мікроскопи

Наше завдання:

Нашою метою є досягнення лідерства на глобальному ринку конструювання і виготовлення виробів мікроскопії для медико-біологічного ринку, що характеризуються найбільш високими величинами співвідношення між якістю і ціною. Наші мікроскопи повинні служити тільки для удосконалення і підтримки проведення досліджень і для діагностики.

Найважливішими елементами нашої стратегії є:

  • Пильна увага виробництву кожного виробу, задоволення усіх потреб споживачів шляхом впровадження інноваційних продуктів.
  • Ретельна синхронізація процесів проектування і виробництва для забезпечення бездоганної реалізації кожного проекту в повному об'ємі.
  • Проведення ретельного контролю якості і підтримка мережі надійних розповсюджувачів, що забезпечують можливість придбання мікроскопа Labomed кінцевим споживачем.
Заказать
Ціна за 1 :
грн.
К-сть
Сума
1 500 грн.
Ваше ім'я:*
Телефон:*
×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон: *
E-mail: *
Область:*
×
Логін
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*
Відділ:*
Область:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×