Безпека понад усе!

Забезпечення гігієни в стоматологічній клініці було і залишається найважливішою вимогою. Профілактика інфекційних заражень має вирішальне значення в забезпеченні безпеки пацієнтів і співробітників клініки. За допомогою одноразових насадок Riskontrol компанії Pierre Rolland (Acteon Group) стоматологи можуть підвищити безпеку своєї праці – забезпечити стовідсоткову гігієну, що гарантує відсутність негативного впливу мікроорганізмів.
Багатофункціональні пістолети вода–повітря є інструментом, що найбільш часто використовуються, і, одночасно, найслабкішою ланкою системи забезпечення гігієни стоматологічної клініки. Нові одноразові насадки Riskontrol дозволяють майже повністю усунути ризик
прямого або перехресного інфікування пацієнтів. Тепер ви можете повною мірою реалізувати формулу безпеки:
«100% гігієна, 100% ергономія, 100% сухе повітря = 100% безпека». Постійний контроль за безпекою та гігієною інноваційних насадок компанії Pierre Rolland, що призначені лише для одноразового використання, запобігають міграції мікроорганізмів в системі циркуляції води і повітря
робочого місця стоматолога і дозволяють без особливих проблем слідувати дуже жорстким сучасним вимогам гігієни – і забезпечити стовідсотковий інфекційний контроль.
Завдяки унікальній патентованій системі Riskontrol потоки повітря та води з функціонального пістолету проходять до вихідного отвору двома абсолютно незалежними каналами. Це означає, що з вихідного отвору  надходить стовідсотково сухе повітря, що гарантує повну відсутність вологи на поверхні, що обробляється, – це особливо важливо при адгезивний фіксації та інших операціях. Одночасно спеціальний ізолюючий полімерний матеріал запобігає теплообміну між насадкою та зубом.
Зниження ризику інфекційного ураження – дотримання нормативних вимог. Для універсального використання майже для будь– якого робочого місця стоматолога у доступі близько 70 різноманітних прецизіонних адаптерів, котрі можуть використовуватися для 145 типів обладнання. Перехідник
з анодійованного алюмінію нагвинчується або надівається на пістолет і використовується на протязі всього строку експлуатації. Для кожного пацієнта потрібно лише міняти одноразові насадки.
Ще одна перевага для практики: щоденне використання Riskontrol не потребує додаткового навчання та значних витрат і дозволяє економити робочий час співробітників. Пружні та гнучкі насадки без ефекту пам’яті легко надіваються на адаптер і знімаються з нього – без погіршення якості роботи пістолета. Це дозволяє відмовитися від важкої, трудоміскої та гігієнічно небезпечної стерилізації багатофункціональних пістолетів.
Riskontrol постачається у двох варіантах: максимальний (містить 250 насадок) і компактний (містить 100 насадок), котрі вже стерилізовані окисом етилену і упаковані в індивідуальні блістери. Доступні насадки п’яти різних кольорів (білий, синій, жовтий, зелений та рожевий).
 

1–й крок. Насадка RISKONTROL надягається на
адаптер. Задля кращого орієнтування на насадці та
адаптері є відповідні пази
     2–й крок. Насадка RISKONTROL вставляється в
адаптер до упору. За необхідності якість фіксації
насадки контролюється тестовим ввімкненням
стислого повітря.
3–й крок. Пружна і гнучка насадка RISKONTROL
легко згинається, що значно полегшує роботу навіть
в найважкодоступніших місцях.

  

 

Заказать
Ціна за 1 :
грн.
К-сть
Сума
1 500 грн.
Ваше ім'я:*
Телефон:*
×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон: *
E-mail: *
Область:*
Зверніть увагу: після реєстрації на сайті, вам більше не потрібно буде щоразу вводити ваші дані. Зареєструватися
×
Логін
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*
Відділ:*
Область:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×