ТОП-5 порад як вибрати автоклав

В наш час найбільш популярним методом стерилізації інструментів є парова стерилізація. Саме цей метод стерилізації є рекомендований ВООЗ та Центром контролю над захворюваннями, адже він зводить до мінімуму ризик перехресного інфікування через заражений інструмент.

Європейський стандарт EN 13060/1-4 поділяє автоклави на 3 класи (N, S, B) в залежності від сфери використання та виробів які в ньому будуть стерилізуватись.

Клас N
 Автоклави цього класу використовуються для стерилізації лише незапакованих предметів без пустот і щілин, тканин без упаковки суцільнометалевих, гладких інструментів, що завантажуються безпосередньо в лоток 
 В представників цього класу немає попереднього вакууму та вакуумного осушування.

                                                         

Melatronic 23

 

Клас S

Автоклави класу S все ще не мають фази попереднього вакууму, але вже з наявністю вакуумного осушування. Вони розроблені для використання і медичній та стоматологічній сферах коли для стерилізації не потрібно використовувати автоклави класу В. Дають можливість стерилізувати суцільні, гладкі інструменти, які мають прості порожнини (відповідно до визначення згідно EN 13060) і невеликої кількості текстилю в упаковці.Відрізняються від автоклавів класу "В" відсутністю функції фракцыонованого попереднього вакууму. В автоклавах класу "S" використовується функція лінеарного попереднього вакууму.

Euroklav 23 VS+ Euroklav 29 VS+ Melaquick 12

 

Клас В

Автоклави цього класу мають функцію попереднього вакууму та функцію вакуумного осушування, можуть стерилізувати любі форми медичних виробів і тканин: масивні, порожнисті, пористі, упаковані в індивідуальні чи подвійну упаковку. Ці автоклави широко використовуються при стерилізації хірургічних інструментів, та стоматологічних наконечників.

Функція попереднього вакууму є дуже важливою, адже вона дозволяє викачати заражене повітря не тільки з камери стерилізатора, але і з всіх порожнин інструменту який ви стерилізуєте, це забезпечує доступ гарячої пари в ці порожнини чи щілини, адже мікроорганізми знищуються лише при контакті з парою, а якщо в труднодоступних місцях буде залишатись повітря то стерильність не буде забезпечена повністю.

Vacuklav 23 B+ Vacuklav 31 B+
Vacuklav 40 B+ Vacuklav 41 B+
Vacuklav 43 B+ Vacuklav 44 B+

 

Ми пропонуємо автоклави німецького підприємства MELAG. Приватне сімейне підприємство, яке незмінно концентрує свої зусилля на виробництві продукції в області гігієни для медицини і стоматології з моменту свого заснування в 1951 року.

Зверніть увагу на технічні характеристики: об’єм камери, програми, сенсорне управління, наявність вбудованої камери для збереження даних про останні процеси. В залежності від Ваших потреб в кількості стерилізуємих об'єктів буде мати значення і розмір камери вибраного автоклава. Найбільш поширені розміри камер знаходяться в діапазоні від 16 до 22 літрів

Панель керування автоклаву повинна забезпечувати легке зчитування інформації, символи циклів на панелі управління - зручні та зрозумілі медичному персоналу.

Для роботи автоклавів використовується дистильована вода. Автоклави з підігрівом води поза загрузочною камерою є більш економними щодо розходу дистильованої води.

Як правило, автоклав має 3 робочих програми:

  • 135- фаза стерилізації - 4 хв. для інструментів без упаковки.
  • 1350 - фаза стерилізації - 18 хв. для запакованих інструментів - ця програма ефективна для знищення таких серйозних мікроогранізмів, як наприклад, збудники сказу.
  • 1210 - фаза стерилізації  - 15 хв., наприклад, для тканин, а також може мати програми для тестових випробувань.


Переконайтесь, що наявний сервісний центр у фірми в якій ви маєте намір придбати автоклав зможе оперативно вирішувати несправності, які можуть
виникнути під час експлуатації автоклаву. Вивчіть умови гарантійного обслуговування. Компанія GALIT забезпечує клієнтів обладнанням на період технічного обслуговування.


Ми створили ФОНД ОРЕНДИ ОБЛАДНАННЯ в сервісному центрі, що включає:

  • Vacuklav 23B+
  • Компресор TORNADO 2 з осушувачем
  • Компресор DUO з осушувачем
  • Агрегат Аірматік
  • Агрегат VS600

Тарифи на оренду обладнання.

Партнерство – одна із наших ключових цінностей.
Керуючись взаємовигідною співпрацею, ми прагнемо докладати максимум зусиль щоб ваш бізнес працював безперебійно.

GALIT - Для бездоганного результату!

Ми надаємо повну інформацію щодо правил експлуатації усіх виробів. Також працівники сервісного центру проводять ознайомчу лекцію щодо початку роботи із автоклавом.

Перед експлуатацією приладу ознайомтеся з посібником користувача. Посібник користувача містить важливі правила техніки безпеки. Функціональна справність протягом тривалого часу та збереження вартості вашого приладу залежать перш за все від догляду за ним.  Як попередню підготовку інструментів, так і стерилізацію інструментів має виконувати тільки кваліфікований персонал.

 

 


 

Заказать
Ціна за 1 :
грн.
К-сть
Сума
1 500 грн.
Ваше ім'я:*
Телефон:*
×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон: *
E-mail: *
Область:*
Зверніть увагу: після реєстрації на сайті, вам більше не потрібно буде щоразу вводити ваші дані. Зареєструватися
×
Логін
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*
Відділ:*
Область:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×