Святковий розпродаж продукції Technodent та Durr Dental знижки до 50%!!!

IDS - всесвітня торгова виставка

13 грудня 2018

IDS - це міжнародне стоматологічне шоу, що відбувається кожні два роки в Кельні. Це провідна всесвітня торгова виставка та одночасно місце зустрічі стоматологіта представників  ринку стоматологічної торгівлі та стоматологічної промисловості. На цьому ярмарку весь ринок стоматології відображається як у широті, так і в глибині пропозиції. Тут зубні та стоматологічні зони знаходяться разом, а також інформаційні, комунікаційні та організаторські системами, включаючи всі послуги, пов'язані з стоматологічною промисловістю.

Торгова виставка відкрита лише для відвідувачів, які приїжджають все більше і більше з-за кордону, підкреслюючи інтернаціональність виставки. Для відвідувачів, перш за все, контакт з колегами, постачальники та ділові партнери на передньому плані. Крім того, відвідувачі можуть дізнатись більше про найновіші технології та розробки на ринку та відчути живі новинки з усього світу.

Ярмарок супроводжується підтримкою програми високого класу живих демонстрацій, демонстрацій та презентацій. У 2015 році ярмарок було розширено, включивши День Кар'єри IDS, який збагачує програму IDS як інформаційний день для учнів, студентів, випускників та молодих фахівців.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*
Відділ:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×