Інноваційні технології з Cliniclave 45D

27 квітня 2021

Йти в ногу з часом та постійно вдосконалюватись - запорука успіху в наш час.

Саме такої думки притримується керівництво медичного центру Esperanto в Одесі.

Нещодавно ми провели монтаж парового стерилізатора Cliniclave 45D у наших клієнтів. Давайте познайомимось ближче з основними ключовими перевагами стерилізаторів лінійки Cliniclave

Огляд трьох головних переваг стерилізаторів лінійки Cliniclave

1. Економія часу
Завдяки завантаженні до 70 кг парові стерилізатори серії Cliniclave здатні обробляти значно більше медичних інструментів, ніж інші автоклави такого ж класу. Вони мають рекордну малий час стерилізації, а також відрізняються досить низьким споживанням води та електроенергії. Стерилізаційна камера циліндричної форми і підставка спеціальної конструкції ідеально підходять для всіх відділень лікувальних установ.

2. Ергономічна конструкція
Стерилізатор забезпечує зручне завантаження і вивантаження. Система завантаження стерилізаторів Cliniclave дозволяє без особливих зусиль завантажувати і вивантажувати найрізноманітніші об'єкти. На нижньому рівні завантажувального візка є достатньо місця для розміщення додаткових  контейнерів або інших об'єктів. Завантаження виконується за допомогою візка і піддону, переміщуваного на тефлоновим роликах. Стерилізаційні контейнери або лотки встановлюються на піддони і безпечно ховаються в стерилізатор за допомогою гачка.

3. Надійне ведення звітності
Прилад оснащений кольоровим сенсорним екраном великого розміру з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Вбудоване програмне забезпечення веде документацію і забезпечує повну простежуваність і відтворюваність процесів стерилізації. Стерилізатори серії Cliniclave набжени Ethernet-портом для підключення до комп'ютерної мережі лікувального закладу.

Додаткові функції приладу помітно полегшують його експлуатацію

Часто саме від таких дрібниць залежить задоволеність роботою. Ряд функцій стерилізаторів Cliniclave допомагають нам виконувати всі процедури простіше і надійніше. Ці функції є у ​​всіх моделях стерилізаторів лінійки Cliniclave. Вони викликаються безпосередньо з великого сенсорного екрану.

 • Технологія DRYtelligence
  Це запатентована технологія вакуумної сушки з використанням датчиків і з урахуванням обсягу завантаження. Вона економить час, зменшує витрату охолоджуючої води і електроенергії, а також гарантує відмінну якість сушіння.
 • Режим економії електроенергії
  Якщо стерилізатор Cliniclave не вимикається при тривалих простоях, то його можна перевести в режим економії електроенергії. Даний режим скорочує термін попереднього підігріву перед початком обробки наступної партії.
 • Функція автоматичного відключення
  Якщо включити цю функцію перед обробкою останньої за день партії, то стерилізатор Cliniclave відключиться автоматично відразу після закінчення циклу. Вивантаження партії при цьому виконується на наступний день - відразу після включення приладу.
 • Вибір часу запуску програми
  Функція завдання часу запуску програми дозволяє вибрати потрібну програму і запустити її в заданий час (наприклад, для регулярного проведення випробувань).

 

Дякуємо за довіру та співпрацю.

Galit - для ювелірів у світі стоматології!

Заказать
Ціна за 1 :
грн.
К-сть
Сума
1 500 грн.
Ваше ім'я:*
Телефон:*
×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон: *
E-mail: *
Область:*
Зверніть увагу: після реєстрації на сайті, вам більше не потрібно буде щоразу вводити ваші дані. Зареєструватися
×
Логін
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*
Відділ:*
Область:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×