Корисні статті

Щоб заслужити відданість пацієнтів, недостатньо тільки надавати якісні стоматологічні послуги. Крім цього важливо, щоб ці послуги здійснювалися на найсучаснішому обладнанні, яке при одному тільки погляді викликає у пацієнта довіру і бажання погодитися на запропоновані вами лікування або...

Забезпечення гігієни в стоматологічній клініці було і залишається найважливішою вимогою. Профілактика інфекційних заражень має вирішальне значення.

У цій статті пояснюється важливість ролі загального скоординованого освітлення, а також його властивостей і параметрів у стоматологічній практиці.

В статті наведені аргументи, що забезпечують широке впровадження системи Vector Paro в пародонтологічну практику.

Протягом восьми років наша клініка розширюється, удосконалюючи методи лікування, а разом із тим і способи стерилізації інструментів.

Фірма ГАЛІТ з радістю повідомляє про початок продажу в Україні трьох найочікуваніших новинок, представлених в Кельні на Міжнародній стоматологічній виставці (IDS) в березні 2015 року.

Поверхні імпланту очищаються ультразвуковою терапією без подряпин і пошкоджень. Це доводять сучасні дослідження університетської клініки Гамбург-Еппендорф.

Система Vector працює з ураженими тканинами ясен на мікрорівні. На сьогоднішній день вона є єдиним методом, який дозволяє відстрочити або виключити хірургічну фазу лікування.

Доктор Крістоф Верхайм (Dr. Christoph Wehrheim) розповідає про складнощі в діагностуванні карієсу, цифровому рентгені та переході на рентгенографічні пластини.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
Область:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*
Відділ:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×